10.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024

BBV

Po ata të çmimit të dytë, çfarë hanë…?

  Kjo batutë shkodrane ka lindur më 6 prill 1987 sapo u njoftua se një program i OKB-së (FAO- Programi Botëror i Ushqimit) i kishte...

Kryemadhi: Dje u pranua evazioni fiskal i 500 kompanive, pse s’janë audituar…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi doli edhe sot në një konferencë për shtyp, ku foli edhe një herë për inceneratorët dhe evazionin fiskal që...

Të dha ndonjë lekë Iliri?/ “Pyetje ordinere, ato para…” Sabiani i tregon të gjitha pas ‘Big Brother VIP’(VIDEO)

Iliri dhe Sabiani nisën një shoqëri brenda shtëpisë së BBV. Ata kanë vendosur ta vazhdojnë shoqërine e tyre edhe pas mbarimit të emisionit. Sabiani doli...

Arbana dhe Arbëri bëjnë reagimin e papritur për Donaldin pas mbarimit të BBV: E mira është që ai të mos e kishte bërë me…

Pasi nuk u shpall fitues në BBVIP, Donald Veshaj deklaroi se ka vendosur të ndërtojë ndërtonte 4 shtëpi për njerëzit në nevojë me para...

Publikohen votat zyrtare te BBV – diferenca midis finalisteve ishte….?

Balerini Ilir Shaqiri u shpall fituesi i çmimit të madh të ‘Big Brother VIP’. Një fitore kjo që u shoqërua me pakënaqësi nga aktori...

Arbana sapo konfirmoi që është shtatzënë, Top Channel-it i ndodh e papritura

Kashari sonte është qendra e rëndesës e Shqipërisë dhe Kosovës. Spektakli më i madh, Big Brother VIP Albania, ka nisur me emocione të pafundme. Arbana...

1.2 milionë vota deri në këto momente, ja kush është momentalisht në vend të parë

18 shkurti erdhi dhe shumica e shqiptarëve sot e kanë mendjen te finalja e madhe e Big Brother VIP Albania. Beniada, Donaldi, Iliri dhe...

1,1 milionë SMS deri në orën 17:00, Donaldi dhe Iliri me diferencë milimetrike

18 shkurti erdhi dhe shumica e shqiptarëve sot e kanë mendjen te finalja e madhe e Big Brother VIP Albania. Beniada, Donaldi, Iliri dhe...

E papritur/ Iliri do mërzitet shumë kur të marrë vesh këtë lajm për vajzën e tij

Na ndajnë edhe pak orë nga finalja e madhe e BBV Iliri, Donaldi, Einxhel dhe Beniada janë katër finalistët e këtij formati, shkruan lajmi.net. Padyshim sot...

Nga tapeti i kuq e të ftuarit specialë, ja çfarë pritet të ndodhë në finalen e Big Brother VIP

Sonte do të mbahet nata finale e spektaklit shumë të ndjekur, Big Brother VIP. Aventura e cila ka zgjatur më shumë se 136 ditë...

Nesër finalja e BBV: Bora dhe Beatrix të ftuara për t’u takuar me Donaldin

Ditën e nesërme është finalja e madhe e Big Brother Vip dhe finalistë janë Donaldi, Iliri, Beatrix dhe Einxhel. Produksioni ka premtuar një super mbrëmje...

Do jetë nesër apo jo? Zbulohet plani i Beatrix për finalen e madhe

Me datë 18 Shkurt, pra nesër, do të mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP”, pas më shumë se 4 muajsh, që banorët...
- Advertisment -

Most Read

Freedom House ‘nxin’ Shqipërinë: S’ka mjedis për zgjedhje të lira, qeverisja jofunksionale

Organizata “Freedom House” me seli në Uashington ka publikuar raportin vjetor Ekspertja Karppi thotë se mungesa e transparencës dhe qeverisja jofunksionale vazhdojnë të përbëjnë...

Kolumbia në kërkim të thesarit nga anija e mbytur 316 vjet më parë

Qeveria e Kolumbisë njoftoi misionin për të hequr sendet me “vlerë të pallogaritshme” nga rrënojat legjendare të anijes San Jose që u mbyt në...

Ja përfitimet shëndetësore që vijnë nga uji me hudhër

Hudhra është një nga përbërësit më të përdorur në kuzhinën shqiptare. Përveç se u jep gatimeve një shije të mrekullueshme, ajo ka dhe vlera...

‘Kush e ka zgjedhur me votë Sorosin që të diktojë politikat dhe ligjet publike?

Nayib Bukele, presidenti i El Salvadorit ka vazhduar sulmet e tij publike ndaj miliarderit majtist George Soros. Sipas Yahoo News, në një aktivitet ai ka...