11.5 C
Tirana
Friday, February 23, 2024
Ballina Lifestyle

Lifestyle

Ai momenti kur ti kujton se po të shan…”/ Qytetari gjerman i zuri ‘pritë’, kryeministri Rama publikon fotot dhe bën komentin ‘epik

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në një vizitë në Gjermani. Sipas protokollit dhe axhendës gjatë vizitës zyrtare në Gjermani kryeministri Edi Rama...

Armina Mevlani bën deklaratën e papritur: Burri të sjellë lekët, unë të… Reagimi ‘epik’ i moderatores së Top Channel (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u diskutua se kush duhet t’i mbante lekët në shtëpi, burri apo gruaja. Blogerja e njohur, Armina...

Sheiku bën ‘çmendurinë’ e radhës, ja çfarë ka ndërtuar (FOTO)

Një Sheik i apasionuar pas makinave ka ndërtuar një makinë të pazakontë. Makina është një Hummer H1, më e madhja në botë me një...

Donaldi dhe Romeo i futen muzikës! A e dini sa paguhen për të performuar në club-et e kryeqytetit?

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”, Donaldi mori si dhuratë një emision në prime time në “Top Channel” që do ta moderonte me...

“Do jem e jotja përgjithmonë”/ E veshur me të bardha dhe shumë se*si, aktorja shqiptare organizon festën e beqarisë (FOTOT)

Aktorja e njohur shqiptare Eliona Pitarka duket se do të realizojë ëndrrën për të pasur një dasmë përrallore. Eliona ka publikuar në Instagram foto nga...

Pas varëses 200 mijë euro, Arbana Osmani shfaqet me veshjen mijëra euro të firmës luksoze (FOTO)

Përtej suksesit të “Big Brother”, moderatorja e këtij reality shoë po bën zë së fundmi edhe me shifrat “e çmendura” që shpenzon për veshjet...

I dhanë fund lidhjes pas përfundimit të BBV/ Kush hoqi dorë i pari, Triksa apo Donaldi? ‘Befason’ me përgjigjen mamaja e këngëtares

Dita e sotme kanë qarkulluar lajme se Donaldi dhe Beatrix janë ndarë. Dyshimët lindën pasi çifti nuk ka postuar asnjë foto bashkë në rrjetet...

Nuk zgjat shumë! Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi

Donald dhe Beatrix janë ndarë dhe ky lajm është konfirmuar nga vetë këngëtarja me anë të një InstaStory. Beatrix ka shkruar ” Fake stories”...

Ndodh e papritura, këngëtari i njohur i kërkon divorcin bashkëshortes live në emision! (Video)

Sfida e sotme mund ta çonte në një keqkuptim të madh këngëtarin e famshëm Devis Xherahu me bashkëshorten e tij. Sfida ishte të merrte në...

Vëllait të Donaldit i ndodh e papritura pak orë para finales, zbardhet telefonata që e “shokoi”

Romeo Veshaj ka rënë “pre” e një telefonate kurth nga Salsano Rrapi ne “Top Albania Radio”. Ai është prezantuar si produksioni i Big Brother VIP...

Motoristët “e Donaldit” nisen drejt Vlorës, spektakël në mbështetje të aktorit në prag të finales së Big Brother

Persona me motorra dhe të veshur me fotografinë e Donaldit për të shprehur mbështetjen ndaj tij, janë nisur drejt qytetit të Vlorës. Kjo shfaqje vjen...

Aldisi rrëfen për eksperiencën si zhigolo: Merrja 80 euro në orë, kanë qenë gra 30-45 vjeçe

Aldisi dhe Fjori zhvilluan takimin e radhës me njëri-tjetrin në “Për’puthen”. Gjatë bisedës, Aldisi i tregoi konkurrentes për një eksperiencë të së shkuarës, kur për...
- Advertisment -

Most Read

MIMOZA ne muajin e MIMOZAVE (Poezi)

Poezi te perzgjedhura nga libri  "Nje grusht mall" te poetes Mimoza Selmani, perfaqesuar ne ANTOLOGJINE E POETEVE MBAREKOMBETAR PRAPË, KËSHTU DO ZGJIDHJA Nuk di në u...

Sondazhi i “pakenaqesise”: Korrupsioni dhe gjendja ekonomike janë arsyet kryesore

Nga MONITOR Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BEERZH) prezantoi në fund të muajit janar raportin vjetor të tranzicionit. Mes të tjerash, raporti vë në...

AFP: Akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Rama po tronditin Shqipërinë

Protesta masive e opozitës shqiptare është pasqyruar edhe nga agjencia e madhe ndërkombëtare, AFP. Gazetarja e kësaj agjencie, Sophie Wagner shkruan se ‘Akuzat për korrupsion...

Horoskopi, 21 shkurt 2024

Dashi Universi lë të kuptohet për përparim në një projekt të planifikuar prej kohësh, i cili është gati të marrë formën e tij përfundimtare. Kënaqësi...