10.5 C
Tirana
Tuesday, February 27, 2024
Ballina Jetë & stil

Jetë & stil

Bora Muzhaqi flet për ‘gafat’ e saj: Qesh dhe vetë kur i dëgjoj

Tiranë-Ministrja Bora Muzhaqi ka qenë shpesh e komentuar për ‘gafat’ që bën në përgjigjet e saj. Por sot në një studio, ajo e ka pranuar...

“Shumakeri” shqiptar, shoferi i autobusit plot me pasagjerë ecën me shpejtësi marramendëse në autostradë.

Në rrugët e Shqipërisë sheh shoferë nga më të çuditshmit, ku jo në pak raste shpejtësia ekstreme e mjeteve ka bërë që të marrë...

“Pika mu në kokë”/ Aida Shtino shpërthen e revoltuar dhe del me thirrjen e fortë

Gazetarja Aida Shtino ka dalë sot me një reagim të revoltuar në rrjetet sociale ndaj të gjithë atyre që sipas saj kritikojnë pa qenë...

A ka “turbulenca” në martesën me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj habit me përgjigjen e saj, zbulon bisedat me ish-deputetin

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka folur në lidhje me marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj, Mark Frrokun, duke zbuluar edhe mesazhet e...

Fakti se si ndodhi do ju habisë, gruaja bëhet milionere për ‘faj’ të një personi të pasjellshëm

Një grua nga Kalifornia fitoi 10 mln dollarë, pasi shtypi butonin e gabuar në një “makinë shitëse” lotarie. LaQuedra Edwards bleu aksidentalisht biletën, ku...

“Je turpi i Tironës”/ Pas sherrit që i shokoi të gjithë, Stresi i kërkon falje publike moderatores, ja çfarë i thotë

Këngëtari i njohur Stresi dhe moderatorja Einxhel Shkira edhe pse të njohur më parë, ka “shpërthyer” në ofendime ndaj saj pasi kjo e fundit...

“Gati për fëmijë”/ Rudina Dembacaj flet për marrëdhënien me Markun pas martese dhe planet për të ardhmen

Dashuri dhe Turbulenca” thotë gjithçka për jetën e Rudina Dembacajt. Aktorja e mirënjohur ka ardhur si producente në filmin e fundit dhe titulli nuk...

Flor Binaj tregon ‘kurthin’ që i ngriti qeveria protestës para Kryeministrisë! A do përfshihet në politikë?

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Florjan Binaj komentoi sot pjesëmarrjen e tij në protestën e organizuar para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve. “Protesta u...

“Edhe 100 pranvera SuperMonës”- Meta uron bashkëshorten për ditëlindje dhe publikon foton e veçantë: Nuk janë vitet ato që kanë rëndësi, por…

Presidenti Ilir Meta ka uruar bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi me rastin e ditëlindjes. Në profilin e tij në Facebook, kreu i Shtetit ka...

Mos abuzoni! Si të hani shëndetshëm gjatë Ramazanit, ushqimet që nuk rekomandohen për iftar…

Nga Dr.Albana Daka Gjatë Ramazanit, përveç adhurimit dhe synimit për t’u përmirësuar shpirtërisht, shumë njerëz shqetësohen përsa I përket gatimit për iftar dhe syfyr për...

Ylli Limani në kamer me Cristiano Ronaldon, reagimi epik i gjyshes së tij kur prezantohet me futbllistin VIDEO)

Këngëtari Yll Limani është mjaft i njohur jo vetëm për baladat e tij të dashurisë por edhe për sensin e tij të humorit, duke...

Besiana Mehmedi: DORËZIMI IM PARA SHANTAZHEVE TUAJA TË ULTA , NUK DO TË NDODHË AS NË ËNDËRR

Reagim publik ndaj një shantazhi të orkestruar ndaj meje, që si shkas merr gjoja pakënaqësinë e studentëve, por në fakt synohet të arrihet një...
- Advertisment -

Most Read

MIMOZA ne muajin e MIMOZAVE (Poezi)

Poezi te perzgjedhura nga libri  "Nje grusht mall" te poetes Mimoza Selmani, perfaqesuar ne ANTOLOGJINE E POETEVE MBAREKOMBETAR PRAPË, KËSHTU DO ZGJIDHJA Nuk di në u...

Sondazhi i “pakenaqesise”: Korrupsioni dhe gjendja ekonomike janë arsyet kryesore

Nga MONITOR Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BEERZH) prezantoi në fund të muajit janar raportin vjetor të tranzicionit. Mes të tjerash, raporti vë në...

AFP: Akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Rama po tronditin Shqipërinë

Protesta masive e opozitës shqiptare është pasqyruar edhe nga agjencia e madhe ndërkombëtare, AFP. Gazetarja e kësaj agjencie, Sophie Wagner shkruan se ‘Akuzat për korrupsion...

Horoskopi, 21 shkurt 2024

Dashi Universi lë të kuptohet për përparim në një projekt të planifikuar prej kohësh, i cili është gati të marrë formën e tij përfundimtare. Kënaqësi...