Posted in Sondazh

Sondazh – Shkodra zgjedh…!

[TS_Poll id=”1″]

Continue Reading Sondazh – Shkodra zgjedh…!
Posted in SONDAZHE

Cili ekip e fiton finalen e UEFA Europa Conference League?

[yop_poll id=”1″]

Continue Reading Cili ekip e fiton finalen e UEFA Europa Conference League?
Posted in Astrologji

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në çdo…

Continue Reading Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!
Posted in Astrologji

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe…

Continue Reading Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti
Posted in Astrologji

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më të…

Continue Reading “Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja
Posted in Astrologji

4 shenjat e zodiakut që kanë shijen më të mirë në muzikë

Nëse jeni duke kërkuar për njerëz që mund të plotësojnë listën tuaj me zhanre të ndryshme të muzikës, me meloditë perfekte, atëherë këtu kërkimi juaj…

Continue Reading 4 shenjat e zodiakut që kanë shijen më të mirë në muzikë
Posted in Astrologji

Nga 1 dhe 7 MAJI, fáti që ndrýshòn kokë e këmbë, këtyre 3 shènjave

Tashmë është një ditë e mirë dhe sot víjmë me lájmë që do të ngròhín shumë zèmrá. Ndèr shenjat me te bèkùára dhe me fát…

Continue Reading Nga 1 dhe 7 MAJI, fáti që ndrýshòn kokë e këmbë, këtyre 3 shènjave
Posted in Astrologji

Horoskopi i datës 23 prill 2022 nga Astrologja Franceze Christine Haas

Dashi Komunikimi do jetë më i lehtë për t’u arritur sot dhe kjo gjë do ju ndihmojë të zgjidhni edhe mosmarrëveshjet. Ata që keni pranë…

Continue Reading Horoskopi i datës 23 prill 2022 nga Astrologja Franceze Christine Haas
Posted in Astrologji

Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë rezervojnë yjet për Daten 23 prill 2022

Dashi Ndikimi i planetëve do t’iu japë më shumë hapësirë dëshirave tuaja . Po ashtu parashikohen mundësi të reja interesante, si për sa i takon…

Continue Reading Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë rezervojnë yjet për Daten 23 prill 2022
Posted in Astrologji

Horoskopi i datës 23 prill 2022 nga Helena Biehl

Dashi Lëreni mënjanë humorin e keq të ditëve të kaluara! Tashmë ka ardhur momenti që të shikoni përpara dhe të prisni mundësitë që do ju…

Continue Reading Horoskopi i datës 23 prill 2022 nga Helena Biehl