10.5 C
Tirana
Sunday, March 3, 2024
Ballina Astrologji

Astrologji

4 shenjat e zodiakut që kanë shijen më të mirë në muzikë

Nëse jeni duke kërkuar për njerëz që mund të plotësojnë listën tuaj me zhanre të ndryshme të muzikës, me meloditë perfekte, atëherë këtu kërkimi...

Nga 1 dhe 7 MAJI, fáti që ndrýshòn kokë e këmbë, këtyre 3 shènjave

Tashmë është një ditë e mirë dhe sot víjmë me lájmë që do të ngròhín shumë zèmrá. Ndèr shenjat me te bèkùára dhe me fát...

Horoskopi i datës 23 prill 2022 nga Astrologja Franceze Christine Haas

Dashi Komunikimi do jetë më i lehtë për t'u arritur sot dhe kjo gjë do ju ndihmojë të zgjidhni edhe mosmarrëveshjet. Ata që keni pranë...

Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë rezervojnë yjet për Daten 23 prill 2022

Dashi Ndikimi i planetëve do t’iu japë më shumë hapësirë dëshirave tuaja . Po ashtu parashikohen mundësi të reja interesante, si për sa i...

Horoskopi i datës 23 prill 2022 nga Helena Biehl

Dashi Lëreni mënjanë humorin e keq të ditëve të kaluara! Tashmë ka ardhur momenti që të shikoni përpara dhe të prisni mundësitë që do ju...

Horoskopi për datën 23 prill 2022 nga Russell Grant

Dashi Njerëzit janë të impresionuar nga sa arrini t'i përshtateni situatave. Deri më tani ju keni menaxhuar mirë një sërë përgjegjësish, por gjithçka mund të...

Horoskopi nga Branko për daten 23 prill 2022

Dashi Një koleg do t'ju kërkojë të kontrolloni diçka. Teksa jeni me të, do të zbuloni diçka që do të funksionojë në avantazhin tuaj. Bërja...

Horoskopi për ditën e shtunë, 23 prill 2022

Dashi Lëreni mënjanë humorin e keq të ditëve të kaluara! Tashmë ka ardhur momenti që të shikoni përpara dhe të prisni mundësitë që do ju...

Horoskopi për sot, 21 prill 2022

Dashi: Në dashuri pasioni juaj do të ndizet dhe do të bëheni gati sepse mund të ndodhë e papritura për këdo. Puna e vështirë që...

Mos prisni shumë prej tyre, katër shenjat e zodiakut që kursejnë dhuratat 

Ka njerëz që mendohen dy herë para se t’i blejnë dikujt një dhuratë. Por ka edhe nga ata që kënaqen të shpenzojnë më tepër...

Varin turinjtë për gjënë më të vogël; 2 shenjat zodiakale që u prishet qejfi direkt

Këto shenja të Horoskopit njihen si korrekte, ambicioze dhe fisnike. Por kur vjen puna tek hatërmbetja, varin turinjtë për një fjalë goje. Njihuni me...

E paprítur! Márrín fùnd hállet për këtë shènjë, sipas Mèrí Gjinit do ju hápen rrugë

Në kètè páráshíkim, ajo tha se muaji Prill do të jètë një muaj më një rèndèsi të madhe, i pranverës, pási do të várèt...
- Advertisment -

Most Read

Freedom House ‘nxin’ Shqipërinë: S’ka mjedis për zgjedhje të lira, qeverisja jofunksionale

Organizata “Freedom House” me seli në Uashington ka publikuar raportin vjetor Ekspertja Karppi thotë se mungesa e transparencës dhe qeverisja jofunksionale vazhdojnë të përbëjnë...

Kolumbia në kërkim të thesarit nga anija e mbytur 316 vjet më parë

Qeveria e Kolumbisë njoftoi misionin për të hequr sendet me “vlerë të pallogaritshme” nga rrënojat legjendare të anijes San Jose që u mbyt në...

Ja përfitimet shëndetësore që vijnë nga uji me hudhër

Hudhra është një nga përbërësit më të përdorur në kuzhinën shqiptare. Përveç se u jep gatimeve një shije të mrekullueshme, ajo ka dhe vlera...

‘Kush e ka zgjedhur me votë Sorosin që të diktojë politikat dhe ligjet publike?

Nayib Bukele, presidenti i El Salvadorit ka vazhduar sulmet e tij publike ndaj miliarderit majtist George Soros. Sipas Yahoo News, në një aktivitet ai ka...