11.5 C
Tirana
Friday, March 1, 2024
Ballina ShowBizz

ShowBizz

A ka “turbulenca” në martesën me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj habit me përgjigjen e saj, zbulon bisedat me ish-deputetin

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka folur në lidhje me marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj, Mark Frrokun, duke zbuluar edhe mesazhet e...

Ilir Shaqiri feston sot ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush! Ja kush ishin urimet më të bukura

Festë e madhe në shtëpinë e balerinit të njohur Ilir Shaqirit, ky i fundit ditën e sotme feston sot ditëlindjen. Fituesi i “Big Brother...

“Unë të deshta ti më përdore”/ Beatrix Ramosaj publikon ‘diss-in’ drejtuar Donaldit (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin më të ri “Ma shumë se ti”, në bashkëpunim me DJ Geek. Teksti, muzika dhe melodia është...

Çfarë ndodhi? Ronela Hajati shpërthen në lot para Eurovizionit

Këngëtarja Ronela Hajati është një nga artistet më të njohura në skenën shqiptare. Ajo dallon për energjitë e saj shpërthyese në performancë ku elektrizon...

Donaldi tregoi se po përpiqet ta rifitojë, vjen reagimi i parë nga njeriu i afërt i Borës (FOTO)

Aktori Donald Veshaj ditën e djeshme i “la gojë hapur” të gjithë me deklaratën e bërë. Ai shprehu hapur pendesën për Bora Zemanin dhe...

“Sot po vij një vit më e pjekur para jush”/ Moderatorja e njohur merr surprizën e bukur në mes të emisionit

Në puntatën e djeshme të “Ftesë në 5” moderatorja Bieta Sulon, mori një surprizë të këndshme nga stafi dhe nga publiku. Të shtunën ajo festoi...

Alvisa tregon për të shkuarën e saj: Më kanë paragjykuar

Edhe pse Alvisa tashmë nuk është pjesë e “Për’puthen”, por vazhdon akoma të jetë në qendër të vëmendjes. Së fundi ajo ishte e ftuar në...

Këngëtarja shqiptare rrëzohet në skenë, shihni reagimin e menjëhershëm të… (VIDEO)

Eleni Fourerira ishte duke performuar në një klub të Athinës ku u përball me një situatë të pakëndshme. Këngëtarja me origjinë shqiptare po kërcente me...

Motra e Emina Çunmulaj reagon pas fotografisë ku shfaqej duke puthur Vuçiç: Vij nga familje patriotike…  

Motra e Emina Çunmulajt ka reaguar pasi ndau një fotografi ku shfaqej duke puthur presidentin serb Aleksandër Vucic “Kush është presidenti i ri i Serbisë?...

“Pusho se po sheh mami”, premtimet e Erionit dhe Mikelës: Do jem më e kujdesshme në veshje

Erioni dhe Mikela kanë kaluar sfidën e tyre më të madhe dhe janë gati për të njohur njëri-tjetrin jashtë Për’puthen. Në premtimet e Erionit...

Befason Alban Ramosaj, bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Borën

Këngëtari Alban Ramosaj ka qenë në qendër të një faqeje në Instagram, e cila vinte në dyshim jetën e tij luksoze dhe udhëtimet e...

Pas martesës, Paris Hilton thotë se është e gatshme të bëhet nënë dhe do të dëshironte të kishte binjakë

Paris Hilton mezi pret të bëhet nënë me bashkëshortin Carter Reum. “Më pëlqen të jem e martuar”, tha ajo e entuziazmuar në një episod të...
- Advertisment -

Most Read

Freedom House ‘nxin’ Shqipërinë: S’ka mjedis për zgjedhje të lira, qeverisja jofunksionale

Organizata “Freedom House” me seli në Uashington ka publikuar raportin vjetor Ekspertja Karppi thotë se mungesa e transparencës dhe qeverisja jofunksionale vazhdojnë të përbëjnë...

Kolumbia në kërkim të thesarit nga anija e mbytur 316 vjet më parë

Qeveria e Kolumbisë njoftoi misionin për të hequr sendet me “vlerë të pallogaritshme” nga rrënojat legjendare të anijes San Jose që u mbyt në...

Ja përfitimet shëndetësore që vijnë nga uji me hudhër

Hudhra është një nga përbërësit më të përdorur në kuzhinën shqiptare. Përveç se u jep gatimeve një shije të mrekullueshme, ajo ka dhe vlera...

‘Kush e ka zgjedhur me votë Sorosin që të diktojë politikat dhe ligjet publike?

Nayib Bukele, presidenti i El Salvadorit ka vazhduar sulmet e tij publike ndaj miliarderit majtist George Soros. Sipas Yahoo News, në një aktivitet ai ka...