10.5 C
Tirana
Sunday, March 3, 2024
Ballina Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi, 9 Shkurt 2024

Dashi  Në dashuri përpiquni të jeni më vendimtar, nëse diçka nuk ju bën të ndiheni mirë, ndërprisni lidhjet në vend që të zvarritni një lidhje...

Horoskopi, 8 Shkurt 2024

DASHI Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër pritet të keni një qiell që mund t’ju ndihmojë të rizbuloni optimizmin që kishit humbur. Do të jetë...

Horoskopi për sot, 7 Shkurt 2024

Dashi Si një individ dashamirës, prirja juaj empatike do t’u sjellë gëzim personave përreth jush. Sot, investimet në pasuri të paluajtshme ka gjasa t’ju sjellin...

HOROSKOPI, 15 Janar 2024

DASHI Gjatë kësaj dite nuk do jeni aspak luftarakë dhe nuk do bëni përpjekjet e duhura për të ruajtur marrëdhënie të mira dhe një klimë...

Horoskopi, 11 Janar 2024

Dashi Ka mundësi të përballeni me kritika si pasojë e prirjes suaj për të qenë kritik ndaj të tjerëve. Për të arritur stabilitet financiar në...

HOROSKOPI, 15 Dhjetor 2023

Dashi Periudha aktuale në përgjithësi duket e mirë. Nëse aktualisht jeni beqarë, ka gjasa që kjo periudhë e dhjetorit t’ju sjellë kënaqësi të konsiderueshme, veçanërisht...

Horoskopi, 14 Dhjetor 2023

Dashi Mos jini shumë të ashpër me të dashurin/ën tuaj, ju rrezikoni ta izoloni atë. Megjithatë, gjithçka do të jetë kalimtare dhe shumë shenja pritet...

Horoskopi, 13 Dhjetor 2023

Dashi Ditë e bukur për shumicën prej atyre që janë në çift. Qielli astral, për këtë të mërkurë, do të dominohet nga Hëna që favorizon...

Horoskopi, 30 Nëntor 2023

Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të ruajtur harmoninë. Megjithatë, duhet të bëni...

Horoskopi 29 Nentor 2023

Dashi Rreziku për të shkaktuar tension është shumë i lartë, ndaj shmangni debatet. Në fushën profesionale, lërini gjërat të vijojnë vetë. Edhe në dashuri duhet...

Horoskopi, 26 Nentor 2023

Dashi Kjo është një kohë e mirë, megjithëse shumë gjëra do të varen nga mosha juaj, e kaluara juaj personale dhe ajo që keni ndërmend...

Horoskopi, 25 Nëntor 2023

Dashi Mos e teproni me çdo detaj të vogël që kalon në rrugën tuaj. Sapo të filloni këtë trend, nuk do të mund të ndaleni....
- Advertisment -

Most Read

Freedom House ‘nxin’ Shqipërinë: S’ka mjedis për zgjedhje të lira, qeverisja jofunksionale

Organizata “Freedom House” me seli në Uashington ka publikuar raportin vjetor Ekspertja Karppi thotë se mungesa e transparencës dhe qeverisja jofunksionale vazhdojnë të përbëjnë...

Kolumbia në kërkim të thesarit nga anija e mbytur 316 vjet më parë

Qeveria e Kolumbisë njoftoi misionin për të hequr sendet me “vlerë të pallogaritshme” nga rrënojat legjendare të anijes San Jose që u mbyt në...

Ja përfitimet shëndetësore që vijnë nga uji me hudhër

Hudhra është një nga përbërësit më të përdorur në kuzhinën shqiptare. Përveç se u jep gatimeve një shije të mrekullueshme, ajo ka dhe vlera...

‘Kush e ka zgjedhur me votë Sorosin që të diktojë politikat dhe ligjet publike?

Nayib Bukele, presidenti i El Salvadorit ka vazhduar sulmet e tij publike ndaj miliarderit majtist George Soros. Sipas Yahoo News, në një aktivitet ai ka...