Posted in Argetim

Inceneratori kopil…!

Nga Ylli Dylgjeri Ta fillojmë nga Dumani i SPAK-ut: Nuk e dimë kush është pronari real prandaj nuk veprojmë…! Uaaaaaaa! Inceneratori pra është jetim! Pa nishan! Nuk…

Continue Reading Inceneratori kopil…!
Posted in Argetim

Sa numra jane ne foto…! ?

Kujdes …!    Sa numra jane ne foto…! ?

Continue Reading Sa numra jane ne foto…! ?
Posted in Argetim

5 pyetje nga Agim Xhafka për Bujar Kapexhiun

1 – Më frikë sot duhet të kemi nga Policia apo nga Mafia? Të kemi kujdes nga policia, të kemi ndrojtje nga mafia, por frikë…

Continue Reading 5 pyetje nga Agim Xhafka për Bujar Kapexhiun
Posted in Argetim

10 këngët që na bëjnë të lumtur …!

Ata janë klasikë të përjetshëm dhe sipas Dr. Jacob Jolij, një studiues i neuroshkencës, ato plotësojnë në mënyrë të përkryer formulën për nje humor te…

Continue Reading 10 këngët që na bëjnë të lumtur …!
Posted in Argetim

QUIZI I SË DIELËS

Nëse mundeni ju mirëpresim…!

Continue Reading QUIZI I SË DIELËS
Posted in Aktualitet Argetim

Teksa protestuesit ndodhen në shesh, Maluma pritet në Tiranë me makinën luksoze! Ja veprimi i parë që bën në tokë shqiptare (FOTO)

Juan Luis Londoño Arias, këngëtari kolumbian i njohur ndryshe si Maluma ka mbërritur në Tiranë ku pas disa orësh pritet të performoj në sheshin “Nën…

Continue Reading Teksa protestuesit ndodhen në shesh, Maluma pritet në Tiranë me makinën luksoze! Ja veprimi i parë që bën në tokë shqiptare (FOTO)
Posted in Argetim Lifestyle

Donaldi dhe Romeo i futen muzikës! A e dini sa paguhen për të performuar në club-et e kryeqytetit?

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”, Donaldi mori si dhuratë një emision në prime time në “Top Channel” që do ta moderonte me vëllain…

Continue Reading Donaldi dhe Romeo i futen muzikës! A e dini sa paguhen për të performuar në club-et e kryeqytetit?
Posted in Argetim ShowBizz

Surpriza e produksionit, “Big Brother” rikthehet papritur këtë muaj

“Big Brother VIP” që në edicionin e tij të parë pati një sukses duke shënuar rekorde në shikueshmëri. Kaq mjaftoi që stafi i këtij emisioni…

Continue Reading Surpriza e produksionit, “Big Brother” rikthehet papritur këtë muaj
Posted in Argetim ShowBizz

Për të rritur audiencën, e ftuara heq reçipetat në mes të emisionit

Kiçja, e njohur nga Instagrami, ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Expuls” në RTV Ora. Gjatë intervistës me Ronaldo Sharkën ajo tregoi se është…

Continue Reading Për të rritur audiencën, e ftuara heq reçipetat në mes të emisionit
Posted in Argetim

Publikohen foto nga festa e ‘çmendur’ e VIP-ave të Big Brother, Donaldi shkon i veshur në mënyrën që askush mos ta njohë

Rrjetet sociale të personazheve të njohura të ekranit janë mbushur plot me foto nga festa luksoze që ka organizuar Top Channel, për të gjithë pjesëmarrësit…

Continue Reading Publikohen foto nga festa e ‘çmendur’ e VIP-ave të Big Brother, Donaldi shkon i veshur në mënyrën që askush mos ta njohë