17.5 C
Tirana
Friday, February 23, 2024
Ballina Argetim

Argetim

Teksa protestuesit ndodhen në shesh, Maluma pritet në Tiranë me makinën luksoze! Ja veprimi i parë që bën në tokë shqiptare (FOTO)

Juan Luis Londoño Arias, këngëtari kolumbian i njohur ndryshe si Maluma ka mbërritur në Tiranë ku pas disa orësh pritet të performoj në sheshin...

Donaldi dhe Romeo i futen muzikës! A e dini sa paguhen për të performuar në club-et e kryeqytetit?

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”, Donaldi mori si dhuratë një emision në prime time në “Top Channel” që do ta moderonte me...

Surpriza e produksionit, “Big Brother” rikthehet papritur këtë muaj

“Big Brother VIP” që në edicionin e tij të parë pati një sukses duke shënuar rekorde në shikueshmëri. Kaq mjaftoi që stafi i këtij...

Për të rritur audiencën, e ftuara heq reçipetat në mes të emisionit

Kiçja, e njohur nga Instagrami, ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Expuls” në RTV Ora. Gjatë intervistës me Ronaldo Sharkën ajo tregoi se...

Publikohen foto nga festa e ‘çmendur’ e VIP-ave të Big Brother, Donaldi shkon i veshur në mënyrën që askush mos ta njohë

Rrjetet sociale të personazheve të njohura të ekranit janë mbushur plot me foto nga festa luksoze që ka organizuar Top Channel, për të gjithë...

Reperi i famshëm shkoi ta takoj Donaldin ! Postojnë edhe një fotografi së badhku me mbishkrimin …

Reperi i famshëm shkoi ta takoj Donaldin ! Postojnë edhe një fotografi së badhku me mbishkrimin … Balerini i njohur, Ilir Shaqiri, u shpall nga...

Test Më thuaj numrin e këmbës, të të them sa vjet do jetosh

Njerëzit me këmbë më të vogël duhet të kenë një jetëgjatësi më të shkurtër se ata me madhësi të këmbës më të mesme, të...

Shihni zog në këtë fotografi? E keni gabim te gjithe gabojne

Më shumë se 90% e personave që shikojnë këtë fotografi nuk kanë dy shime, k afsha e f iksuar është një zog. Por f atkeqësisht,...

Zgjidhni një yll dhe zbuloni nëse ëndrra juaj do të bëhet realitet

Shikoni foton, pastaj zgjidhni yllin që ju tërheq më shumë. Ajo që ju zgjidhni zbulon nëse ëndrra juaj do të bëhet realitet. Nëse keni zgjedhur:...

Vetëm 2 % e njerëzve mund të gjejnë më shumë se tri dallime në këtë fotografi

Shikoni me kujdes këto dy fotografi në dukje identike dhe përpiquni të gjeni më shumë se tri dallime. Ndoshta është e vështirë, por jo e...

Vetem per ata qe jane GJENl.Gjeni NDRYSHlMlN mes dy fotove

Pas nje dite te lodhshme ne pune ja ku i vjen koha e nje kuici te bukur dhe inteligjnet. Kjo eshte nje foto viraIe ku...

Cilin prej numrave sheh qartë? Zbulo ç’do të thotë kjo për ty

Numri 7 – Ju jeni të zjarrtë, elektrifikues dhe një person i lumtur. Ju doni të jeni në qendër të vëmendjes, nuk ju pëlqen...
- Advertisment -

Most Read

MIMOZA ne muajin e MIMOZAVE (Poezi)

Poezi te perzgjedhura nga libri  "Nje grusht mall" te poetes Mimoza Selmani, perfaqesuar ne ANTOLOGJINE E POETEVE MBAREKOMBETAR PRAPË, KËSHTU DO ZGJIDHJA Nuk di në u...

Sondazhi i “pakenaqesise”: Korrupsioni dhe gjendja ekonomike janë arsyet kryesore

Nga MONITOR Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BEERZH) prezantoi në fund të muajit janar raportin vjetor të tranzicionit. Mes të tjerash, raporti vë në...

AFP: Akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Rama po tronditin Shqipërinë

Protesta masive e opozitës shqiptare është pasqyruar edhe nga agjencia e madhe ndërkombëtare, AFP. Gazetarja e kësaj agjencie, Sophie Wagner shkruan se ‘Akuzat për korrupsion...

Horoskopi, 21 shkurt 2024

Dashi Universi lë të kuptohet për përparim në një projekt të planifikuar prej kohësh, i cili është gati të marrë formën e tij përfundimtare. Kënaqësi...