LAJM I FUNDIT/ Rikthehet nga SHBA, reagon për herë të parë Edi Rama për v rasjen e 25 vjeçarit

Kryeministri Edi Rama është kthyer nga SHBA, ku ndodhej prej disa ditësh për të sjellë sa më parë va ksinën an ti COVID në Shqipëri, është kthyer në Tiranë sot dhe ka reaguar për herë të parë për vr asjen e 25 vjeçarit Klodjan Rasha nga ef ektivi i policisë.

Me anë të një postimi Rama shkruan se sot në orën 18.00 do të ndajë me të gjithë qëndrimin e tij për vd ekjen e të riut.

“Më në fund në Tiranë! Sot në 18.00 do të ndaj me shqiptarët qëndrimin tim për vd ekjen tr agjike të 25 vjeçarit nga ef ektivi i Policisë së Shtetit! Faleminderit paraprakisht kujtdo që do të gjejë kohën të më ndjekë në tv apo fb”, shkruan Rama/korrieri.al

Author: admin