Horoskopi i fundjaves nga astrologu Paolo Fox/ Kjo eshte shenja qe do marr 1 surprize te dielen

146

Dashi

Sot do të keni një sasi të mjaftueshme energjie dhe pjesa e dytë e dhjetorit do të shohë shumë planetë aktivë për ju. Nëse disa situata nuk shkojnë më mirë, ato mund të ndalen në favor të të rejave.

Demi

Ju jeni shumë nervoz dhe i zemëruar: këtë javë keni qenë duke luftuar me pengesa të ndryshme emocionale dhe sot mund të ndjeni akoma pak zemërim. E diela do të jetë një ditë më e mire për ju.

Binjakët

Ju mund të bëni diçka të rëndësishme midis ditës së sotme dhe të nesërme . Jeta juaj është në një fazë revolucioni dhe për këtë arsye në këtë fazë mund të mbyllni edhe marrëdhënie që nuk janë më të nevojshme.

Gaforrja

Këtë fundjavë ju mund të jepni më të mirën tuaj . Ju jeni ndër shenjat në rritje dhe nëse keni të bëni me Dashin dhe Bricjapin e lindur mund të mendoni edhe për një rikuperim të këndshëm emocional.

Luani

Ju mund të ndiheni veçanërisht nervozë sot , prandaj këshilla për ata që ju rrethojnë është të jenë të kujdesshëm. 48 orët e ardhshme mund të provojnë të jenë konfliktuale dhe t’ju bëjnë të mos ndiheni rehat .

Virgjëresha

Ky vit, megjithëse i ndërlikuar, ju ka dhënë rezultate të mira. Tani këshilla e horoskopit të Paolo Fox është që t’i jepni hapësirë ​​mbi të gjitha punës dhe emocioneve të mëdha .

Peshorja

Gjysma e dytë e dhjetorit do të fillojë t’ju japë diçka më shumë. Ju duhet të keni guximin të jetoni emocionet dhe ndjenjat tuaja dhe të braktisni situata që nuk ia vlen të vazhdoni.

Akrepi

Nga gjysma e dytë e dhjetorit dhe në veçanti nga 2021 do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm me llogaritë . Vëmendje edhe për ata që frekuentoni! Ditë të rëndësishme, megjithatë, për dashurinë.

Shigjetari

Deri të Dielën, emocione të mëdha mund të zgjohen ose mund të vijnë ndonjë lajm i mirë . Nga ana tjetër, ju urreni të bëni dhe të jetoni gjithmonë të njëjtat gjëra.

Bricjapi

Ju jeni shumë i fortë dhe energjik këto ditë dhe ndoshta edhe i etur për të thyer disa zinxhirë . Sot yjet do të jenë në anën tuaj.

Ujori

Ju jeni shumë i zhytur në mendime për shkak të kaq shumë ndryshimeve dhe situatave të reja me të cilat dëshironi të përballeni. E diela do të jetë më e mirë për ju, por nesër dhe pasnesër do të keni disa zgjedhje për të bërë .

Peshqit

Duhet ta vlerësoni dashurinë për atë që është, pa u mashtruar shumë. Në familje dhe në dashuri, gjysma e dytë e dhjetorit sigurisht që do të sjellë krahasime, mbase më afër vendimit