Do te keni 1 takim me nje person te rendesishem/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 9 DHJETOR 2020
MANAXHIMI I FRIKES
E Merkure dhe sot Aferdita ne Akrep takohet me Asteroidin Bacchus 2063
Bacchus eshte ne kategorine e Asteroideve Apollo
Emri i tij na kujton Zotin e Veres te Vreshtave dhe te agrokultures
Pjellorine e Natyres dhe te Mistereve
Astrologjikisht Bacchus tregon terheqjen nga subsatancat To ksike al kool dhe lirine e sjelljes si dhe te shprehurit lirshem erotikisht
Aferdita ne Akrep ne pozicionin e saj me delikat perballet me friken dhe kerkon ta njohi thellesisht friken pasionin
dhe agonine
Sot Liria e shprehjes dhe e te shijuarit megjithese me rregulla do pengoj friken tone me te madhe per tu perballur me nje deshtim ne jeten erotike dhe ekonomike
Dashi
Nje takim i fshehte dhe misterioz persa i perket qellimit te vertet te tij do behet sot ne shenjen tuaj Ndoshta do jete takim i fundit me dike qe ju pelqen por qe ju lodh dhe bllokon ne jeten tuaj
Demi
Duhet ti jepni fund apo sqarim ne momentin me te bukur ne dukje te nje partneriteti ne cift apo bashkepunimi Mund te ndaheni ne menyre te civilizuar duke argetuar
Binjaket
Ne nje moment te veshire ne lidhje me punen tuaj dhe perditeshmerine duhet te keni kujdes te mos bini me shume se duhet ne deshiren per te pire dhe harruar
Gaforrja
Jeta ju gjen gjithmone nje mundesi shpetimi apo nje paterice ne momentet kur ju mund te rrezoheshit Sot do gjeni dike qe ju mbeshtet dhe mbron
Luani
Mund ti krijoni vetes luksin qe sot te jeni me te vemendshem dhe te gezueshem me familjen dhe te diskutoni me pas ceshtje shume delikate
Virgjeresha
Mund tju ftojne ne nje takim pune apo personal ne kushte shume romantike dhe joshese Por aty do degjoni pikerisht ate qe kishit frike te degjonit Fundin e nje pune apo marrdheneie personale
Peshorja
Sot eshte dite argetuese dhe parate marrin rendesi vetem nese shpenzohen dhe hidhen per gjera argetuese dhe qetesuese per ju Dhuratat me te mira do ja beni ju vetes
Akrepi
Do jete dita qe do kuptoni se ti fusni nje mendje te lehte nuk eshte papergjeshmeri por eshte pergjegjshmeri perball vetes tuaj per ta mbrojtur nga sulmet psikologjike e emocionale
Shigjetari
Do donit sot momentin perfekt intim per te marre hak ne nje marredhenie qe ju ka stresuar Do beni levizjen fatale dhe te mistershme qe kundershtari te mos leviz dot me
Bricjapi
Sot rregullat disi dalin jashte loje ose nuk do jene kaq te dukshme Keshtu qe mund te dilni pak jashte loje apo te quheni te prarambetur ne nje marredhenie qe ka zhvilluar nje menyre sjellje me te perparuar
Ujori
Dikush do perpiqet tju tradhetoj ne lidhje me nje projekt te rendesishem pune dhe karriere Mjafton kjo qe ju te zhvilloni me shume shqisen tuaj te gjashte ne veprim dhe te shkakrkoni kedo qe ju rivalizon
Peshqit
Mjafton nje mik i mire me pervoj qe tju mbroj dhe perkrah ne momentin e duhur duke ju hapur rrugen e bllokuar ne kete periudhe pengesash sureale

Author: admin