FOTO/ Rama vendos snajperat mbi kryeministri, kundër protestuesve

Shkarkimi i Sandër Lleshajt nuk i ka qetësuar protestuesit në Tiranë dhe gjithë Shqipërinë.

Dje Ramës nuk i eci lëvizja e tij politike, pasi protestuesit tani po kërkojnë ‘kokën’ e Ardi Veliut.

Këtë të fundit, Rama duket se nuk do ta lëshojë, sepse ka vendosur ta përdorë për të manipuluar zgjedhjet e 25 prillit.

E për të frikësuar, përgjigjur me forcë protestuesve, Rama sot ka vendosur që në tarracat e kryeministrisë, Kuvendit dhe ndërtesave të tjera të vendosë snajpera, siç edhe duket qartë në këtë foto.

Frika nga protestat e dy ditëve të fundit duket dukshëm të Rama dhe njerëzit që e rrethojnë atë.Image

Author: admin