Doli në tv dhe donte për burrë Saimrin, Klea tregon sekretet e errëta të vajzave të tjera: Ajo do…

Klea ish-konkurrentja e ‘Love Story’ që shpërthu në lotë pasi Saimiri e eli minoi, vazhdon të tërheq vëmendjen e mediave me deklaratat e saja.

Pas daljes nga spektakli, Klea me disa postime në Instastory deklaronte se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është.

Ish-konkurrentja tashmë është bërë pjesë e “Daily Love Story”, ku çdo javë jep komentet e saj.

Në puntatën e re, Klea i nxori sekretet dy vajzave. “Për Stelinën, unë e prisja eliminimin sepse kur e kam njohur në backstage ajo nuk ka bërë muhabet tjetër me mua përveç operacionit që ka bërë të hundës. Dhe nuk kam diskutuar temë tjetër përveç ‘kam bërë hundën, kam bërë hundën’. Madje edhe kur kishte vd ekur mjeku, kishte thënë e kanë zënë mal lkimet e mia”, u shpreh Klea.

Ndërsa për Arjanën, Klea tha: “Kam një sekret për t’i thënë të gjithëve që Arjana v des, mbaron për Saimirin. Është e dhënë shumë, thotë o do ta marr unë o s’ka”./shkoder.info

Author: admin