Shqipja plas ‘bombën’ në ‘Përputhen’: Tea dhe Andi njihen prej vitesh

Mbrëmjen e djeshme, një postim i bërë nga ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Shqipe Hysenaj, arriti të trazojë ujërat mbi vërtetësinë e këtij formati.

Ajo publikoi një foto në InstaStory, ku pretendon se në foto është Andi dhe Tea, duke shtruar dyshimet se dyshja njihen para shumë vitesh, dhe gjithçka në format është një mashtrim.Image

Author: admin