“Vetëm e bukur nuk je”, shikoni reagimin “epik” që Rudina Dembacaj i jep ndjekësit: Vetëm sy…(Foto)

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria, ku nuk mungojnë komentet pozitive, apo dhe negative nga ndjekësit.

Së fundmi, Rudina ka publikuar një foto ku shfaqet e buzëqeshur dhe e veshur me stil. “Vetëm e bukur nuk je”, i ka shkruar një ndër ndjekësit.

Moderatorja nuk ia ka kursyer një përgjigje epike, plot vetëbesim. “Ti vetëm sy në ballë nuk paske”, i ka replikuar ajo./korrieri.al

Author: admin