“Mbylle! Pse flet kot më kot flet”- Debat midis Tritan Shehut dhe Silva Binos: Merre me qetësi, s’dua të të…

Një debat në studio për vaksinat kaloi në tone të larta zëri mes shefes së Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino dhe ish-ministrit të Shëndetësisë, Tritan Shehu.

Bino: Ore ti , ku i gjen këto. Flet kot më kot tani. Mbylle tani!

Shehu: O Silva mos u nxeh aman. Merre me qetësi se s’dua të të sëmurë. Ti nuk je as epidemiologe, ku e di këtë punë.

Bino: Shiko mos ofendo tani, se kemi punuar bashkë, ti më njeh shumë mirë mua.

Shehu: Do punojmë bashkë dhe në të ardhmen Silva.

Bino: Po atëherë më lër të flas.

Author: admin