U shfaqën në vaskë me poza erotike, çfarë e lidh Arjonin me modelen e njohur?

Prej gati një muaji, historia e Arjonit dhe Anës dhe aludimet e ndryshme në lidhje me foton bashkë në shtrat, u kthyen në kryefjalën e ‘Përputhen’.

Mirëpo së fundmi, Arjoni u pa në krahët e modeles së njohur, Serena Sula.

Dyshja pozonin bashkë nga vaska teksa ndanin momente shumë erotike.

“Mua Babagjyshi ma solli dhuratën para kohe”, shkruante modelja super seksi krah fotove të publikuara në Instagram.

Ndërkohë ,‘Prive’, raporton se Arjoni dhe Serena Sula kanë nisur një romancë së bashku, dhe madje ato po jetojnë bashkë.Image

Author: admin