Të pasmet apo gjoksin? Tayna i tregon të dyja

Këngëtarja Tayna ka hedhur dy fotografi të reja në Instagram.

Në njërën nga fotot, ajo shihet se ka ekspozuar gjoksin, kurse, te tjetra, në pah vuri të pasmet e saj, shkruan Syri Kosova.

Në të dy anët, ajo duket shumë seksi dhe bombastike.

Këto foto, Tayna i shkëputi nga klipi i ri ‘Johnny’, që u pëlqye e po vazhdon të pëlqehet nga publiku i saj.

https://www.instagram.com/tayna/?utm_source=ig_embed

Author: admin