“S*ks në kuzhinë, sepse…”, ish e dashura e Robert Berishës provokon imagjinatën e djemve

Jessica Kadiu si një nga modelet më të përfolura kohëvë të fundit, vazhdon ende të marrë vëmendje.Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj.

Fotoja e fundit në telefon?, ishte pyetja e njërit prej ndjeksëve dhe Jessica nuk hezitoi t’i kthej përgjigje.

Ajo publikoi një ‘screenshot’ në të cilën shihej një thënie. “Seksi në kuzhinë, sepse është e vetmja mënyrë për t’u vendosur në një ishull gjatë 2020-tës”.Jesskadiu 132487996 161284599071971 4015481423690928843 N

Author: admin