Kjo është mënyra si iu uron Krishtlindjen Rita Ora

136

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ka uruar festën e Krishtlindjes, shkruan Syri.net Kosova.

Në një postim në rrjetin social ‘Instagram’, ka postuar një fotografi dhe një mbishkrim.

Ajo pozoi pranë pemës së Vitit të Ri, e veshur me veshje sportive, tërësisht të zeza.

Po ashtu Rita dukej e mrekullueshme.

“Gëzuar Krishtlindjet. ju dërgoj dashuri dhe dritë. Të gjithë e meritojnë atë pak dashuri dhe magji të Krishtlindjes, ju uroj të gjitha të mirat”,ka shkruar Rita.

https://www.instagram.com/p/CJOuCe9jrbo/?utm_source=ig_embed