Rudina Magjistari: Dëmet e shkaktuara janë një 0 para jetës së 25-vjeçarit që iu mor si të ishte një lepur

220

Sot në pjesën e parë të emisionit “Rudina” në Tv Klan, është diskutuar për marrjen e jetes ne menyre makabre të 25-vjeçarit Klodian Rasha 25 vjeç nga një efektiv policie.

Moderatorja Rudina Magjistari ka dhënë dhe opinionin e saj në lidhje me këtë ngjarje të rëndë dhe shprehet se dëmet e shkaktuara dje nga protesta janë një 0 para jetës së Klodit./shkoder.info