Publikimi i fotos që bëri “lëmsh” të gjithë rrjetin, ja çfarë pritet të ndodh nesër në emisionin e njohur

177

Dy ditë më parë, në rrjetet sociale dhe portale të ndryshme qarkulloi një fotografi, ku Arjoni i “Për’Puthen” shfaqet i shtrirë me një vajzë, që ndjekësit pretenduan se bëhej fjalë për Anën e parë.

Pas situatës së krijuar nga publikimi i fotos në fjalë, protagonistët e kanë ende të vështirë të flasin publikisht. Sipas fansave, fotot janë publikuar nga vetë Arjoni. Këto pamje, bien ndesh me rregullat e emisionit, i cili ndalon qartë takimet jashtë studios.Për këtë arsye, ditën e nesërme “Për’Puthen” do t’i dedikohet tërësisht çështjes në fjalë.

Në puntatën e ardhshme do të marrin përgjigje të gjitha pyetjet që ka ngritur publikimi i kësaj fotoje./korrieri.al