Pas rikthimit, Loredana dhe Mozzik nisin pushimet dimërore

Loredana dhe Mozzik duket se i kanë zgjidhur të gjitha mosmarrëveshjet mes tyre dhe më në fund janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit, teksa kanë rifilluar edhe jetesën së bashku.

Familja, duket se po e shijon në maksimum dmrin, teksa po kalojnë pushimet së bashku me vogëlushen Hana.

Loredana dhe Mozzik tashmë nuk i kursejnë as postimet në rrjetet sociale.

Në një foto që ato kanë ndarë me ndjekësit, familja duket më e lumtur se kurrë teksa kanë shkuar për ski.

Duket, se kohët e errëta për çiftin kanë mbaruar dhe ato po e shijojnë në maksimum këtë rikthim.ImageImageImage

Author: admin