Ishte prekur me COVID-19, ndërron jetë regjisori Kadri Metohu

Koronavirusi i merr jetë regjisorit të njohur Kadri Metohu. Mësohet se Metohu ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare.

 

Metohu ishte regjisor, dramaturg dhe drejtues artistik.

Kujtojmë se ditën e djeshme në vendin tonë u regjistruan 538 raste të reja me COVID-19 si dhe 8 humbje jete.

Author: admin