Nëse ndodh një martesë mes Can Yamanit dhe Eva Muratit, ja çfarë do të fitonin fëmijët e tyre

Pak kohë më parë moderatorja Eva Murati ishte në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut.

Shkak për këtë u bë një koment në llogarinë e aktorit Can Yaman, i cili i ktheu përgjigje publikisht.

Eva ka refuzuar të tregojë nëse ka komunikuar ndonjëherë me Canin, apo se ç’raport kanë me njëri-tjetrin.

Kureshtja e fansave nuk është shuar ende, madje ka nga ata që duan ta shikojnë të martuar me aktorin.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, një prej tyre i ka shkruar:

“Martesë dhe bebe me Can Yamanin?”.

Eva është shprehur se nëse do ndodhte kjo fëmijët e tyre do fitonin llotarinë gjenetike.

Author: admin