Ndarja e bujshme me Patrisin, zbulohet çfarë ka ndodhur me Tunën, pse u ‘arratis’ në SHBA

Këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës, pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha. Ajo po qëndron me Linda Halimin dhe familjen e saj.

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Tuna është larguar nga Shqipëria për arsye personale dhe profesionale, të lidhura me karrierën. Këngëtarja po punon për disa këngë të reja me producentë të njohur, përfshirë dhe ish të dashurin e Cardi B, Swiftondemand.

Kujtojmë se Tuna ende nuk ka reaguar për ndarjen nga bashkëshorti, mirëpo veprimet e saj janë bërë shkak i aludimeve. Tuna ka ndërruar dhe mbiemrin e djalit të saj në Instagram duke na lënë të kuptojmë se është ndarë përfundimisht nga Patrisi dhe nuk e ka në plan të rikthehet sërish!

Author: admin