Moti për ditën e martë, 22 dhjetor 2020

Vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin.

Moti me reshje shiu do të vazhdojë për disa ditë, ku sipas sinoptikanëve edhe dita e hënë na pret me reshje. Në zonat malore reshjet do jenë në formën e dëborës./Tring.al

Author: admin