“Meshkujt shqiptarë kanë turp të….”, farmacistja flet hapur dhe nxjerr ‘sekretet’

450

Pasditen e djeshme në emisionin ‘Ftesë në 5’ u diskutua nud1teti në prani të fëmijëve dhe situata të tjera që vendosin nënat në siklet.

Teksa Bieta Sulo i pyeti të ftuarat nëse ua besojnë bashkëshortëve blerjet e të brendshmeve për fëmijët, Ami Bekteshi u shpreh se meshkujt shqiptarë kanë shumë komplekse.

“Jo vetëm veshmbathje, por edhe peceta menstrùale kanë tùrp të blejnë”, tha ajo.

Në këtë moment nuk mungoi as ndërhyrja e farmacistes Arba Gramo, e cila bazuar në punën e përditshme pohoi se burrat shqiptarë ulin kokën edhe kur blejnë prezèrvativë.