Me fustanin ngjitur për trupi dhe pa sutjena! Trejsi Sejdini i “vë zjarrin” rrjetit, shfaqet tepër provokuese (FOTO)

Modelja dhe bllogerja e mirënjohur Trejsi Sejdini duket magjepsëse me paraqitjen e fundit. Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar dhe aktive në mediat shqipëtare.

Së fundi ajo ka postuar në instagramin e saj disa foto tërheqse dhe provokative me fustanin e verdh të ngjitur për trupi, ku vë në pah fizikun e përkryer trupore.

Ish-Missi po i vë flakët rrjeteve sociale me pozat joshëse dhe provokuese.foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Author: admin