Mbajti sekret shtatzëninë dhe lindjen, këngëtarja shqiptare bëhet nënë

158

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi raportohet nga “RTV21” se është bërë nënë për herë të parë.

Shkurte ka qenë shumë hermetike gjatë këtyre muajve për jetën e saj private.

Ishin mediat që zbuluan se këngëtarja është shtatzënë dhe sërish mediat zbulojnë se ajo është bekuar me një djalë.

Gjatë muajve të shtatzënisë, Shkurte është shfaqur sa më rrallë në rrjete sociale dhe fotot me barkun e rrumbullakosur kanë munguar.

Shpresojmë që së shpejti këngëtarja mos të na i kursejë as fotot e vogëlushit.Image