Kam paguar nje femer 300 euro te flej me burrin tim,i kam hyr ne dhome per te gjetur arsye te ndahem nga ai,mirepo…!!!

E pa guajta nje femer ja qova burrit me bo qef me te,I kam hyre ne dhome dhe aty e kam gjet arsyen te ndahem nga ai…

Pershendetje, dua te ndaj historin time me juve edhe pse shume i kam ra pishman edhe kisha jap gjithqka per me qbo qka kom bo une sepse nuk jom kan vet vetja edhe sja kom dit vleren burrit tem edhe e kom pr ovoku ne shume menyra qe te largohet nja meje. Kur kemi qene te ri ne moshen 18 vjet nana ime dhe nena e burrit ishin shoqe te mira dhe kan vendos me na bo bashk edhe pse une hiq skam desht por hatri familjeve pranova edhe pse e kisha zemren te tjeter kush.

Zemren e kisha tek nje djal qe e kisha ne shkoll dhe e dojsha shume shume por fati nuk deshi qe te na bashkoj sepse familjet veq kishin vendosur me na feju. Nejse, u fejuam u martuam dhe vazhdum jeten ton ne Gjermani por gjithmone isha e pa lumtur sepse nuk e dojsha edhe pse ai gjithmone u sill mire me mua edhe gjithmone me ka afru edhe me ka desht por une ata kurr jo.

Une per vete kurr smu ka dok aspak aktr aktiv edhe diqysh shume i urt, sme ka lan kurr persht ypje qe te jem e afert me te. Ai gjithmone per shen valentin e per ditlindje me blejke dhurata me afrojke dashuri por e dijke mire qe une nuk e dua sepse nje dit mu afrua edhe me tha e di qe nuk me don por lejom nje shanc qe te tregoj veten se kush jam une sepse ti hiq sme njeh mua edhe pse kemi vendos me u martu edhe nuk je tu me jep shanc me u dashuru ti ne mua.

Aty e bona zemren guri edhe i thash ok une do ta lejoj qe ti me tregu veten se qfar zemre ki edhe sa me don mua.. Ate nate flejta me te spari here por per sherr mbeta shtatzan edhe prap nuk e dojsha pamvarsisht qe flejta me te. Une nuk e di pse por zemra kur sta don dikon badihava eshte se smundesh me zorr me desht dike apo me forc me shti veten.

Mbeta shtatzan edhe linda vajzen por gjithmone e kisha mendjen se si mu nda nga ky sepse nuk dojsha me qu jeten me dike qe nuk e dua me gjith zemer edhe me dike qe nuk me ben pershtypje sikur nje burr i vertet por ishte shum i urt edhe une nuk isha shume e lumtur me jeten qe e kisha me dike qe se dua.

E bera plan qe tja thirri nje vajze qe punon si pro**** me i shku tek puna apo diku qe ta pro vokoj edhe une me nxan me te edhe me perdor si arsyje qe me ka tradhtu tek familjet.

E paguva 300 euro at gruan edhe e shtina burrin qe te del me shok edhe i tregova krejt asaj ku eshte. Ajo i ka qit diqka ne pije edhe e pruni burrin ne banes pa vedije edhe une kur erdha ne mengjes ak trova sikur isha e sho kume edhe kisha po e mbylli deren dhe po qaj dhe aty e mora vendimin mu nda.

I thirra familjet edhe ju thash une sot jam nda per kete arsyjen sepse djali yt me ka tr adhtu edhe kurr me sdo te behem bashk. Aty i kapa senet edhe dola nbanes time me vajzen por pas nje kohe u mundojsha me gjet dike tjeter qe ta vazhdoj jeten por kerkush nuk u sillke me mua sikur ish burri im.

Ai me ka lutur sdi sa here por me tani nuk mu ka lajmeru edhe aty e kuptova qe edhe ish burri im ka heq dore nga une edhe tani jam pishman shume qe ja kam be kit kurth qe te ndahet nga une sepse skam menu kurr qe mvjen dita mu merzit per te apo te mer malli per te sepse kur isha e martume nuk e dojsha hiq.

Tani qe jam nda po dua te kthehem por e di qe ai sme pranon me sepse ka shku ko gja kohe qe jemi nda edhe ky ka fillu lidhje tre me dike tjeter edhe nuk e di a mundet te me merr prap per grua mua a jo.

Une nuk e di si te kthej ka vetja prap edhe ta marr per burr pa i tregu qe une ja kam be kurth apo najsen te tille. Spo di qysh me ja bo tlutem te me tregoni…

Author: admin