Horoskopi për ditën e shtunë 12 dhjetor 2020 Nga astrologut italian Paolo Fox

182

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 12 dhjetor 2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Kjo pjesë qendrore e dhjetorit duhet të sugjerojë se çfarë të bëni në dashuri: nëse keni vazhduar një histori për një kohë të gjatë, është koha të mbylleni dhe të shikoni përpara, përndryshe përpiquni të ringjalleni dhe të filloni përsëri.

Demi

Ky muaj po vazhdon në një mënyrë të trazuar. 2021 do t’ju sjellë shumë lajme dhe mbi të gjitha pak qetësi shpirtërore, jini të durueshëm.

Binjakët

Këto ditë duhet të kuptoni se çfarë të bëni dhe të afroheni me njerëzit që mund t’ju ndihmojnë. Kjo është e vërtetë si për punën ashtu edhe për ndjenjat.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se në këtë gjysmë të dytë të javës dashuria, marrëdhëniet dhe takimet ndërpersonale po shkojnë shkëlqyeshëm.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se nesër do të jetë dita që mund t’ju japë disa teste. Meritat tuaja në dashuri mund të njihen për çiftet afatgjata do të jetë e rëndësishme të përfshiheni.

Virgjëresha

Tashmë 24 orë më parë dikush do të ketë vërejtur një rënie fizike. Ekziston kjo lodhje që po afrohet dhe që do të vazhdojë deri në fundjavën e ardhshme kur, më në fund, do të jeni në gjendje të merrni frymë.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se po afron një periudhë disi e hutuar e ndjenjave. Për çiftet që kanë qenë së bashku për një kohë të gjatë, një problem i pazgjidhur mund të kthehet: është koha ta përballojnë atë.

Akrepi

Mund të ndodhë që në këtë ditë të mungojnë disa fjalë, në veçanti në punë. Tensioni është i lartë, por ju duhet absolutisht të përpiqeni të qëndroni të qetë dhe mos u lëkundni nuk do t’ju çonte askund.

Shigjetari

Rezultatet nuk mungojnë. Ju jeni shenja më e fortë e kësaj periudhe, së bashku me Luanin. Prandaj, shijoji këto ditë lavdie që paguajnë punën e madhe të bërë në javët e kaluara.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se ka ardhur koha të përfitoni nga dita e nesërme për të zgjidhur çështjet e parave, punës dhe studimit.

Ujori

Lajmi më i mirë mund të jetë aty për këtë punë edhe nëse duket se keni kaluar një kohë të vështirë. Të jeni të sigurt se më e keqja është prapa nesh.

Peshqit

Ju akoma dukeni pak të mërzitur dhe nervoze. Nëse ka njerëz që ju pëlqejnë dhe që duan të bëjnë hapa përpara nesër është dita e duhur, kjo gjithashtu do t’ju ndihmojë të shpërqendroni. /k.k/noa.al/