Horoskopi javor 21-28 Dhjetor per dashurine/ Kjo eshte shenja qe do marr 1 surprize nga i dashuri

Dashi

Çiftet duhet të shkojnë mirë, të paktën në pjesën e parë të javës, kur bëhet fjalë për gjërat e vogla të jetës së përditshme. Në vend të kësaj, do të keni gjithë fundjavën për të diskutuar seriozisht çështje më të rëndësishme. Beqarët nuk do lënë asnjë gur pa lëvizur. Ka disa risi që mund të japin atë shtytjen për të ecur përpara.

Demi

Çiftet ende nuk do të jenë në gjendje të marrin ato vendime të rëndësishme për të ardhmen. Beqarët do të kenë shumë më shumë mundësi sesa kohët e fundit , kështu që ata mund të angazhohen në njohje apo njohje të thjeshtë .

Binjakët

Çiftet nuk do u japin shumë peshë disa sjelljeve të partnerit të tyre, duke bërë një gabim të madh. Beqarët do e marrin shumë seriozisht martesën, duke u përpjekur ta mbajnë atë dhe ta bëjnë sa më konkrete.

Gaforrja

Çiftet do të duhet të gjejnë harmoninë e zakonshme , në mënyrë që të mos preken nga ndikime të veçanta negative. Do të ishte më mirë të përpiqesh të ishe më i mirë dhe më i mirë nga të dy palët. Beqarët do kenë disa mundësi, por do të ishte më mirë të sqaroni idetë tuaja , dhe më pas të vazhdoni me një zemër më të lehtë.

Luani

Çiftet do të kenë më shumë kohë për t’iu përkushtuar dhe për t’iu përkushtuar vetes, kështu që do të ishte mirë dhe e dobishme, të përpiqen të ndërtojnë sa më shumë që të jetë e mundur, të jenë gati për të ardhmen që është akoma në pritje. Beqarët do mund të zgjedhin më lehtë , sepse personat para tyre do të hapen shumë më shpejt. Së shpejti do të jeni në gjendje të kuptoni nëse ai është personi i duhur.

Virgjëresha

Çiftet po kalojnë një kohë jo të lehtë për lidhjen e tyre, por ata ende kanë një dashuri të madhe, e cila do t’i ndihmojë ata të kapërcejnë gjithçka në mënyrë të shkëlqyeshme. Beqarët do të zgjerojnë horizontin e tyre, në një mënyrë të tillë që të jenë në gjendje të kapin më mirë sinjalet e njerëzve të cilët, zakonisht, nuk do ta merrnin kurrë veten në konsideratë . Mund të jetë një rizbulim i bukur i vetvetes.

Peshorja

Çiftet do të duhet t’i kushtojnë vëmendje tjetrit, por të mos jenë të nënshtruar. Të gjithë duhet të mbajnë ambiciet dhe pozicionet e tyre , duke kërkuar padyshim një ekuilibër të brendshëm. Nëse nuk ia dilni mbanë, secili në rrugën e tij. Beqarët do të kenë disa vështirësi në gjetjen e njeriut te duhur, por nuk duhet të dorëzohemi përkundrazi, do të duhet të vazhdojmë të kërkojmë. Pavarësisht nga periudha, një zgjidhje do të gjendet.

Akrepi

Çiftet do të duhet të punojnë shumë për të gjetur një ekuilibër. Fatkeqësisht, dy personazhe të fortë janë të destinuar të përplasen përgjithmonë , por kjo nuk do të thotë që ata nuk mund të merren vesh. Beqarët do preferojnë të pushojnë nga takime të caktuara, duke u përpjekur të kalojnë sa më shumë kohë me veten dhe mendimet e tyre. Në fakt, ata do të duhet të analizohen plotësisht para se të hapen me të tjerët.

Shigjetari

Çiftet duhet të kenë kujdes që të mos e teprojnë me disa qëndrime, të cilat tashmë kanë qenë një problem serioz në të kaluarën . Mund të përpiqeni të ndërmjetësoni, gjithmonë dhe në çdo rast. Eshtë përpjekja që kërkohet. Beqarët do e fillojnë javën me pritshmëri të mëdha, por do të duhet të shkojnë përsëri gjatë ditës, veçanërisht kur marrin refuzime. Jo të gjithë mund të jenë të hapur për një lloj njohurie.

Bricjapi

Çiftet do të jenë mirë në ditët e para. Shumë shpejt do të rregullojnë dhe do të përpiqen të rindërtojnë të ardhmen e tyre. Beqarët nuk do ta vlerësojnë vëmendjen shumë ndërhyrëse, ato që jepen me qëllimin e vetëm për të pasur dikë për të folur.

Ujori

Çiftet do të duhet të jenë shumë të kujdesshëm, sepse ndryshimi më i vogël i një gjendje shpirtërore mund të gjenerojë diskutime të pafundme, nga të cilat nuk do të jetë e lehtë të largoheni në mënyrë paqësore. Beqarët do të përmirësojnë qasjen e tyre ndaj të tjerëve, por gjithsesi do të duhet të jenë shumë më të vëmendshëm ndaj karakteristikave që kërkojnë në një partner hipotetik të jetës.

Peshqit

Çiftet do të kenë shumë çështje për të rivlerësuar, për modifikimin e disa kushteve të jetesës. Mund të jetë mirë dhe një pikënisje e dobishme, të miratohen të gjitha ato ndryshime që deri më tani kanë mbetur vetëm një mendim. Beqarët do kenë aftësinë të propozojnë vetveten, por shpesh do të tregojnë pak ndjeshmëri. Kjo mund të jetë një pikë kundër tyre, gjithashtu sepse tregon brishtësinë emocionale në të cilën ai po derdhet për një kohë.

Author: admin