Habit Andi: Shqipes i them se…

Andi i “Përputhen” ishte i ftuari i rradhës në “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Ai zbuloi se kërkon që partnerja e tij të jetë e bukur, e zgjuar, romantike dhe aventuriere në të njëjtën kohë.

Në “After Party” nuk kishte si të mos përmendej dhe Shqipja, për të cilën Andi kishte një pëlqim për aq kohë sa ajo ishte në emision.

Ai u pyet se çfarë do t’i thoshte Shqipes. “Ça je t’u bo?”, u përgjigj Andi, duke lënë të kuptohet se nuk ka asnjë hatërmbetje ndaj saj, pavarësisht deklaratave që ka bërë ajo.

Author: admin