Gruaja nxjerr në shitje dollapin, por i nxjerr bojën vetes me ate qe i doli ne foto

239

Një grua ka nxjerrë në shitje dollapin e saj, përmes një njoftimi online.

Deri këtu asnjë anormale, por më pas ajo ka vërejtur se diçka nuk shkonte në fotografinë që kishte postuar.

Në fakt, ishin komentues ata që fillimisht ja vunë në dukje, shkruan Shkodranews.

Në foto, duke se gruaja, teksa fiksonte në aparatin fotografik dollapin, ka harruar se përballë kishte një pasqyrë të vogël përballë saj, të va rur në mur, shkruan Shkodranews.

Dhe në atë foto, ka dalë gjo ksi i gruas, e cila kishte vendosur ta shkrete foton disi e zhv eshur. /Shkodranews