Godet perseri Shqipja për Tean dhe Andin: Sa herë të jenë të lumtur do nxjerr gjëra të reja, ja provat tjera qe kam

Teksa drama në “Përputhen” vazhdon, as nga jashtë nuk po mungojnë zhvillimet.

Ish-konkurentja, Shqipe Hysenaj në një prononcim për Prive foli mbi fotografinë që publikoi ku supozohet se Andi dhe Tea njihen më herët se programi.

Ajo u shpreh se ka prova të tjera, përfshirë përgjime audio..

Mes tjerash, Shqpja deklaroi që sa herë të jenë të lumtur ajo do të nxjerrë gjëra të reja.

Prononcimi i saj i plotë, më poshtë.

Më shumë detaje në videon e mëposhtme:/korrieri.al

Author: admin