FOTO/ Në ditëlindjen e tij, Klea i bën Elgitit dedikimin më romantik

Elgit Doda feston sot ditën e lindjes. Dhe sigurisht nuk mund të mungonte as një urim publik nga ana e bashkëshortes së tij, Klea Hutës në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë një foto me producentin, duke i dedikuar edhe fjalët më të bukura për të.

Gëzuar ditëlindjen prodstar! Unë dhe Kridi të duam më shumë se jetën tonë! Zoti të bekoftë!

Image

Author: admin