FOTO/ Kiara Tito zbulon se ka kaluar Covid-19

160

Moderatorja e njohur, Kiara Tito me anë të një fotoje në Instagram, ka zbuluar se e ka kaluar koronavirusin.

“Përshëndetje unë u riktheva! Corona la bisedën”, ka shkruar Kiara dhe më pas në komente ka zbuluar se e ka kaluar koronavirusin.

Kiara ka zgjedhur që këtë situatë ta kalojë në heshtje dhe asnjë nga ndjekësit e saj në rrjete sociale nuk e ka kuptuar këtë gjë.