Fantastike! 9 vjeçarja ngrit gjithë publikun në këmbë me performancën e saj

175

Angelica Hale filloi të këndojë, duke bërë kështu prindërit e saj krenarë.
Ajo ka 9 vjeç, dhe është nga Atlanta. Ju tregon jurisë dhe publikut që sapo e ka kuptuar se do të bëhet motër e madhe, shkruan lajmi.net

Dëshira e saj është të bëhet super yll.

Kur fillon të këndojë, e mahnitë jurinë dhe publikun me zërin e saj.

Shikojeni videon më poshtë. /Lajmi.net/