E trishtë! Këngëtari Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19, kurohet te Spitali Infektiv

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore shkodrane, Bujar Qamili ndodhet në gjendje të r ëndë shëndetësore për shkak të koronavirusit.

Mësohet se Bujar Qamili po kurohet te Spitali Infektiv në Tiranë, por gjendja shëndetësore e tij është përk eqësuar ditët e fundit.

Këngëtari ndodhet aktualisht në terapi intensive, nën kujdesin e mjekëve dhe infermierëve të Infektivit,/korrieri.al

Author: admin