E njihni vogëlushin në foto? Sot është një nga reperët më të njohur në Shqipëri

182

Sara Hoxha dhe Ledri Vula marrin gjithmonë vëmendjen e mediave, sidomos tashmë që ata pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Sara ka publikuar së fundmi një foto të reperit, kur ka qenë i vogël.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, një ndjekës e ka pyetur nëse flokët në të vërtetë i ka kaçurrela. “A i ka flokët real dredha apo i ka bërë vetë”, ka shkruar ndjekësit.

Sara i është përgjigjur me një foto kur reperi shfaqet në një moshë fare të vogël, ku shkruan: “Kaçurrels i lindur”.