Ç’ndodh pesë minuta para kafes me shoqet e ngushta?

Arbana dhe Xhemi janë shoqet e ngushta më të famshme të shoëbiz-it shqiptar.

Miqësia e tyre ka nisur vite më parë dhe vazhdon të jetë po aq e fortë edhe sot.

Dy vajzat s’bëjnë dot pa njëra-tjetrën dhe s’kalon ditë që ato të mos takohen apo të bisedojnë së bashku.

Madje, në rrjete sociale Arbana dhe Xhemi na kënaqin shpesh me “situata mes shoqeve të ngushta”, siç ka qenë edhe kjo e sotmja.

Dy moderatoret janë takuar ditën e djeshme për kafe, por ç’ndodhi pesë minuta para kafes do thoni ju?

E ka treguar vetë Arbana në InstaStory!

“Meqë kafet janë eveniment këto kohë, shikoni ç’ndodh 5 minuta para kafes.”- shkruan ajo.

“Para kafes vjen gjithmonë edhe pyetja “ça ke vesh derr” dhe dërgohet një selfie ilustruese.

”Shoqet e ngushta e dinë ku e kam fjalën.”- shkruan Arbana.

Author: admin