Çfarë ka ndodhur mes tyre në Portokalli? Flor Binaj habit me deklaratën për Altin Bashën

Pak kohë më parë, Altin Basha u largua nga spektakli “Portokalli” pas 17-vitesh si regjisor. Vendin e tij e ka zënë Indrit Çobani.

Mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, aktori Flor Binaj u pyet se kush ndër ata të dy është regjisor më i mirë.

Flori i ka habitur të gjithë me përgjigjen e tij, duke zgjedhur Indrit Çobanin.

Aktori ka punuar prej vitesh me Bashën, prandaj dhe pritej që të zgjidhte atë./shkoder.info

Author: admin