20.5 C
Tirana
Wednesday, February 28, 2024
Ballina Histori Suksesi

Histori Suksesi

Edison Çollaku: Drejtuesi i sukseseve

Pas një karriere të suksesëshme në kompaninë Eurosig, sot Edisoni drejton sektorin e shitjeve në gjigandin e Ujësjellës Kanalizimeve të Tiranës. Në fakt është...

Artisti Pal Daka në Maldive për 25 vjetorin e martesës

Artisti Pal Daka në Maldive për 25 vjetorin e martesës   Personazhi ynë sot është ai djaloshi që e la Kosovën, vendlindjen që kur ishte fare...

Artisti Isuf Lani feston ditëlindjen me plot urime nga të gjithë

Artisti Isuf Lani feston ditëlindjen me plot urime nga të gjithë Projekti i tij më i fundit ishte një ilahi e bukur "Ah dunja ti...

Duket edhe sot njësoj, kjo është një ndër drejtueset shqiptare të shtetit! E gjeni dot për cilën bëhet fjalë? (FOTO)

Në prill të këtij viti bëhen plot një vit që kur Vjosa Osmani u zgjodh Presidente e Republikës së Kosovës. Kjo është një ndër fotot...

Besiana Mehmedi model i një profesoreshe të sukseshme

Besiana Mehmedi model i një profesoreshe të sukseshme. Artistja Besiana Mehmedi është model i një profesoreshe të sukseshme e cila me dinjitet e ushtron profesionin...
- Advertisment -

Most Read

MIMOZA ne muajin e MIMOZAVE (Poezi)

Poezi te perzgjedhura nga libri  "Nje grusht mall" te poetes Mimoza Selmani, perfaqesuar ne ANTOLOGJINE E POETEVE MBAREKOMBETAR PRAPË, KËSHTU DO ZGJIDHJA Nuk di në u...

Sondazhi i “pakenaqesise”: Korrupsioni dhe gjendja ekonomike janë arsyet kryesore

Nga MONITOR Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BEERZH) prezantoi në fund të muajit janar raportin vjetor të tranzicionit. Mes të tjerash, raporti vë në...

AFP: Akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Rama po tronditin Shqipërinë

Protesta masive e opozitës shqiptare është pasqyruar edhe nga agjencia e madhe ndërkombëtare, AFP. Gazetarja e kësaj agjencie, Sophie Wagner shkruan se ‘Akuzat për korrupsion...

Horoskopi, 21 shkurt 2024

Dashi Universi lë të kuptohet për përparim në një projekt të planifikuar prej kohësh, i cili është gati të marrë formën e tij përfundimtare. Kënaqësi...