U kapën “mat” lart e poshtë, moderatorja e njohur shqiptare konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar (Foto)

Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dhe profesionale.

Fillimisht, ajo pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel.

E vetëm disa javë më parë, u zyrtarizua në një mënyrë a tjetër lidhja e saj me Vlashent Satën. Ndonëse lart e poshtë kishte 1 vit që flitej për romancën e saj me këngëtarin, vetëm në muajin shtator ajo postoi në Instagram disa foto ku shihej e kapur për dore me të dashurin e saj.

E ftuar në “Why Not”, ajo sërish nuk e pranoi se janë në lidhje, duke u fshehur pas ‘rastësisë’ por tregoi se ka dy vite e gjysmë që është në një lidhje dashurie dhe zemra i rreh fort.

Por me postimin e saj të fundit në Instagram, Dojna ka zbuluar në një frekuencë sekondi se po drekon me Vlashentin duke konfirumar kështu edhe lidhjen e shumë përfolur.

Por me postimin e saj të fundit në Instagram, Dojna ka zbuluar në një frekuencë sekondi se po drekon me Vlashentin duke konfirumar kështu edhe lidhjen e shumë përfolur.

Ndjekësit nuk e kanë humbur aspak këtë moment duke uruar në komente Dojnën për lidhjen me Vlashentin.

Gjithashtu edhe këngëtari ka publikuar pamje nga i njëjti vend me moderatoren si për të mos lënë vend për dyshime./korrieri.al

Author: admin