Trëndafila, qirinj dhe dedikime/ Për Genta Ismailin nuk kanë të mbaruar suprizat nga partneri

Genta Ismaili dhe partneri i saj turk, Hysein Usta, nuk i kursejnë deklaratat e dashurisë dhe momentet romantike që ndajnë me ndjekësit.

Mbrëmjen e djeshme, partneri i bëri një tjetër dhuratë suprizë Gentës.

Usta e suprizoi Gentën me një ambient romantik, me një buqetë me trëndafila, qirinj dhe një dedikim shqip.

“Të dua shumë zemra ime”, shkroi ai në shënimin e buqetës.

Image

Author: admin