Tea i jep fund lidhjes me Andin, ja kush është konkurrenti i Përputhen që i rrëmbeu zemrën

Tea dhe Andi jane nje cift teper i njohur qe publiku i do shume bashke, por duket se Tea ka filluar te pelqejne dike tjeter ne Perputhen.

Tea në takimin me Elvisin ndihet mirë dhe këtë gjë ia shpreh atij mirepo ajo ende nuk është gati të zgjedhë mes Andit dhe Elvisit.
–“Kam akoma nevojë të mendohem, më pëlqejnë shumë të dy, më pëlqejnë për gjëra të ndryshme nga njëri-tjetri”.

Kujtojme se Tea është shprehur më herët në emision se është fokusuar te dy djemtë por i duhet të sqarojë akoma disa gjëra.

Author: admin