Sk andal në “Përputhen”/ Arjoni nxjerr fotot int ime nga shtrati me Anën e parë: ‘Zgjohu panterë të ikim…’ (Foto)

161

Sezoni i dytë i Përputhen me sa duket paska të tjera gjëra që ne nuk i dimë.

Si fillim ishte Shqipja ajo që do të nxirrte një foto ku sipas saj vërtetonte se ishin Tea dhe Andi, njohur kohë më parë

Ndërsa, pas Shqipes, u bashkua me të edhe Arjoni, shkruan meganews.al.

Megjithatë, ky i fundit i ka befasuar të gjithë ditën e sotme.

Ai ka publikuar një foto nga shtrati të atij dhe Ana Lleshit.

Në fotot e publikuara, Arjoni shkruan:

“Diten dhe arsyen pse i publikova, do t’i them ne nje moment te dyte. Pantera, zgjohu se do ikim te puntata”/korrieri.al