Reperja Rina Balaj dhe Sin Boy ndajnë momente intime nga vaska

Rina Balaj, ka qenë mjaft aktive gjatë këtij viti me projektet muzikore por edhe në rrjetet e saj sociale ku ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi ku shfaqet me të dashurin në vaskë, duke kaluar çaste romantike me njëri-tjetrin.

Dyshja janë bashkë prej kohësh dhe herë pas here nuk i kursejnë deklaratat dhe momentet romantike që ndajnë me njëri-tjetrin.Image

Author: admin