‘Një lidhje e fshehtë do funksionojë mirë për ju’/ Shpresë në dashuri! Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj të horoskopit për datën 16 Dhjetor 2020.
Dashi

Nje dite e vecante hapet sot per te planifikuar te ardhmen apo nje udhetim jashte vendit apo nje lidhje me dike qe jeton larg dhe ka ardhur momenti ti jepni shanse.

Demi

Nje bashkepunim i fshehte do rezultoj i suksesshem dhe do dali ne drite bashke me nje projekt pune qe do ju ndihmoj te zini nje pozicion ne karriere. Ne jeten personale nje lidhje e fshehte deklarohet dhe surprizon dynjane.

Binjaket

Gjithe sharmin dhe aftesite e mira i marrin tashme te tjeret qe mund te jene bashkepuntor apo partneret tuaj. Ju del per detyre tu afroheni dhe te bashkëpunoni. Nje lidhje erotike finalizohet me sukses.

Gaforrja

Jeta juaj do behet pak me e bukur pasi do shpetoni gradualisht nga goditjet ballore apo antagonizmi. Thjesht do terhiqni ne marreveshje te fshehta dhe lidhje te fshehta.

Luani

Hapet nje periudhe e bukur ne jeten tuaj personale. Eritizme dhe deshire per te kaluar bukur dhe me njerez te dashur. Mund te shpallni nje fejese martese apo bashkepunim te ri.

Virgjeresha

Perpiquni te merreni me angazhimet familjare apo me ndonje biznes familjar. Kjo do jete rruga e duhur per te patur fitime dhe stabilitet ne pune.

Peshorja

Nga sot fillojne ditet me optimiste dhe te hapura ne levizje mundesi dhe takime e dalje. Gjerat qe doni do behen me te qendrueshme ne jeten tuaj.

Akrepi

Nje cast me i kendshem ekonomik hapet para jush sidmos tani me kete ritje te optimizmit tuaj edhe per ndonje udhetim e kontakt me jashte vendit. Mund te enderroni per nje shtepi apo prone Burre apo femije.

Shigjetari

Aferdita ne shenjen tuaj do ju jap sharm dhe aftesi komunikimi. Cdo plan juaji do merret me seriozisht dhe do takoni njerzit e duhur. Do shapllni nje lidhje erotike si serioze apo lidhje te qëndrueshme.

Bricjapi

Nga sot optimizmin do ta mbani brenda jush duke u marre me jeten personale intime apo me ceshtjet ekonomike qe te ndjeheni me te sigurt.

Ujori

Aferdita ne Shigjetar se bashku me ndikimin e planeteve ne Ujor qe do futen nga neser fillon dhe ju ve programin me te mire te jetes suaj ne veprim. Futeni ne listen e cdo kujt te interesuar dhe te rendesishem per ju.

Peshqit

Interes te vecante ze puna dhe komunikimi me njerez te rendesishem qe duan tu sherbeni me besnikëri. Nje lidhje e fshehte me dike te madh ne mosh do filloj te funksionoj mire per ju./korrieri.al

Author: admin